انواع چسب
کاربرد انواع چسب ها 2
جولای 5, 2020
انواع چسب
کاربرد انواع چسب ها
جولای 29, 2020
چسب دوطرفه
اگر شما بخواهید وسیله یا چیزی را با دقت و ظرافت هر چه تمام تر به هم بچسبانید و در ظاهر کار چیزی مشخص نباشد حتما نیاز دارید از چسبی استفاده کنید که هر دو طرف آن قابلیت چسبندگی داشته باشد و آن چسبی نیست جز چسب دو طرفه ساکا

چسب دو طرفه ساکا

چسب دو طرفه ساکا نوعی چسب می باشد که هر دو سمت آن با ماده ای چسبنده پوشیده شده است و برای چسباندن اشیا به یکدیگر به طوری که چسب در آن قابل دیدن نمی باشد. همین ویژگی غیر قابل روئیت بودن است که این محصول را از دیگر محصولات چسب متمایز می کند. انواع چسب دو طرفه ساکا در ضخامت های مختلف تولید می شوند که بسته به نوع کار مورد استفاده قرار میگیرند.
از نظر ضخامت می توان آن ها را به دو دسته کلی زیر تقسیم نمود:
چسب های دو طرفه نازک
چسب های دوطرفه ضخیم

چسب های نازک در کارهای سبک تر و چسب های ضخیم در کارهای سخت تر و با ضخامت بالاتر استفاده می شود.

چسب دو طرفه ساکا

چسب نواری دو طرفه ارزان ساکا با رنگ مشکی در بسیار از موارد که لازم است هیچ اثری بعد از چسباندن و چسب باقی نماند. بهترین نوع، چسب دوطرفه ساکا است. که در این جا عرض یک سانتی متری آن قرار داده شده است. این عرض از چسب دو طرفه برای محل هایی که لبه باریکی دارند مناسب است. و جاهایی که امکان استفاده از چسب پهن تر به علت کمبود فضا نیست این چسب دو طرفه باریک ساکا با قیمت ارزان پیشنهاد می شود.

طرز استفاده از چسب دو طرفه ساکا به شرح زیر است:

برای مثال فرض کنید قصد چسباندن زه بغل خودروی خود را دارید. برای این کار ابتدا رول چسب را باز کنید. از ابتدا تا انتهای طول زه را از طرف چسب دار چسب دو طرفه اسفنجی ساکا را بچسبانید و خوب فشار دهید. در انتها که سرتاسر زه را با چسب پوشاندید لایه ی روی طرف دیگر چسب را بردارید و با دقت دقیقا در محل مورد نظر بچسبانید. دقت کنید در صورت چسباندن اشتباه و دوباره کندن و زدن چسب کیفیت و کارایی اولیه خود را ندارد.
برای چسباندن وسایل سبک مختلف در منزل به دیوار سرامیکی یا کاشی هم استفاده می شود. ساختار این چسب (چسب دوطرفه ساکا) حالت اسفنج یا فوم دارد که دو طرف آن آغشته به چسب است. در اثر فشار و نگه داشتن پس از نصب می توانید بهترین عملکرد چسب دو رو ساکا را ببینید.

خرید و قیمت چسب دوطرفه اسفنجی

برای اطلاع از قیمت چسب دو طرفه ارزان با طول های مختلف از دسته بندیمحصولات چسب دوطرفه ساکا دیدن فرمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام به تکمیل فرآیند خرید کنید.
چسب دوطرفه سلولزی
چسب دو طرفه خمیری
چسب دوطرفه فومی
چسب دو طرفه ژله ای
چسب دوطرفه شیشه ای یا سلفونی

کاربردهای این محصول

این نوع چسب به طور گسترده ای در صنعت و مصارف خانگی کاربرد دارد. از مهمترین آنها:
تولید آلبوم دیجیتال
صنایع کیف و کفش
تولید لباس
ساخت قطعات الکترونیکی
ساخت اتومبیل
صنایع بهداشتی و درمانی
صنایع کارتن سازی
ساخت قطعات کامپیوتر
و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *